Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Z wielka przyjemnością informujemy, że Radosław Kachel (Opolski Klub Bokserski Odra) zdobył brązowy medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kategorii superciężkiej, które w dniach 2-6.11.2022 r. odbywały się w Mielcu. To duży, choć nie jedyny sukces prężnie rozwijającego się opolskiego klubu – na Pucharze Polski U17 w kategorii wagowej -48 kg Anna Kurus zdobyła złoty medal, a w kategorii wagowej -63 kg Dominika Glück zdobyła brązowy medal. Na tych samych zawodach brązowy medal zdobył także Michał Sachanbiński w kategorii wagowej -86 kg. Wszyscy medaliści to członkowie nowo utworzonej Kadry Marszałkowskiej dla tej dyscypliny sportu. Gratulujemy!