Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 11-13 czerwca w Zabrzu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w gimnastyce sportowej mężczyzn. Świetnie w Mistrzostwach zaprezentowali się zawodnicy Nyskiego Towarzystwa Gimnastycznego zdobywając 6 medali. Filip Wroński został Mistrzem Polski w ćwiczeniach na poręczach, wicemistrzem Polski w wieloboju gimnastycznym oraz zdobył 4 medale brązowe na ćwiczeniach wolnych, kółkach skoku i poręczach. Jego kolega klubowy Patryk Siamro zajął 4 miejsce w wieloboju i ćwiczeniach wolnych oraz 6 miejsce w finale ćwiczeń na koniu z łękami. Gratulujemy !