Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 26-28 marca w Zabrzu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów w gimnastyce sportowej mężczyn. Tym razem w rywalizacji brali udział najlepsi zawodnicy Polski w klasie Mistrzowskiej. Dla nyskich reprezentantów Filipa Wrońskiego i Patryka Siamro były to pierwsze zawody w extra klasie gimnastycznej. Lepszego debiutu nikt nie mógł sobie wymarzyć, Filip zdobył srebrny medal i został V-ce-Mistrzem Polski w cwiczeniach na drążku i II V-ce-Mistrzem Polski w ćwiczeniach na kółkach, Patryk zajął 6 miejsce w finale ćwiczeń na kółkach. Ogromnie się cieszymy i serdecznie gratulujemy wspaniałych sukcesów.