Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W miniony weekend w Ołomuńcu odbyły się międzynarodowe zawody w ujeżdżeniu, podczas których polscy zawodnicy rywalizowali między innymi o punkty w Pucharze Świata. CDI Olomouc, to także trzeci z czterech startów kontrolnych dla naszej kadry narodowej na Igrzyska Olimpijskie - Paryż 2024. Klub Lewada w Ołomuńcu reprezentowali Żaneta Skowrońska-Kozubik, Susanne Krohn oraz Filip Poszumski. W konkursie Grand Prix CDI-W Żaneta Skowrońska-Kozubik na wałachu Love Me z notą 67,935% uplasowała się na drugim miejscu, ustępując tylko Litwince Justynie Vanagaite.

Dziewiąta była Susanne Krohn na Titolasie, a dziesiąty Filip Poszumski i Raul. Dla Żanety i Love Me to czwarty start w tym roku w konkursach Grand Prix, w każdym z nich osiągała wynik powyżej minimów olimpijskich (67%. Żaneta Skowrońska-Kozubik zadebiutowała także na klaczy Sunny Sunday G, uzyskując w konkursie Grand Prix CDI3* notę 66,391%, która dała jej drugie miejsce.