Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Kamila Chałat (WKS Aqua Active Kędzierzyn-Koźle) została Mistrzynią Polski Młodziczek na ergometrze kajakowym, tym samym obroniony został tytuł z roku 2023 (w roku 2023 mistrzynią była Alevtyna Surhutanova). Kamila na „placu boju" zostawiła za sobą 37 rywalek. O podium otarł się Rafał Kulak, który był 4 wśród młodzików na ergometrach kanadyjkowych znakomite wyniki osiągnęły również Dorota Goliat - 5 wśród młodziczek kajakarek i 8 Maja Paszko, która również rywalizowała z młodziczkami na ergometrze kajakowym. Genialny występ w finale A młodzików na ergometrze kajakowym zanotował wspomniany wcześniej Rafał Kulak, który ukończył swój wyścig na 7 miejscu. Były to miejsca punktowane do klasyfikacji klubowej, w której WKS Aqua Active Kędzierzyn-Koźle uplasował się na wysokim 13 miejscu. W zawodach brało udział blisko 400 zawodników z 34 klubów. Gratulujemy!