Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 22-23.04.2022 r. w Pelplinie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek U20 w zapasach. Impreza stała na wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym i obfitowała w wiele atrakcyjnych pojedynków. Złoty medal w kategorii wagowej 59 kg zdobyła Aleksandra Witoś. Zawodniczka LKS Orzeł Namysłów pod czujnym okiem trenera Marcina Marcinkiewicza wygrała przed czasem, bez starty punktów technicznych i w pięknym stylu wszystkie swoje pojedynki pewnie sięgając po złoty medal.

MP Kobiet w zapasach 2022Show Gallery

W finałowej walce przez położenie przeciwniczki na łopatki Aleksandra wygrała z reprezentantką klubu WLKS Siedlce - Natalią Przeździk, potwierdzając doskonałą dyspozycję podczas całych zawodów. Ola tym sukcesem znacząco przybliżyła się do startów w 2022 roku w najważniejszych imprezach międzynarodowych rangi MEJ i MŚJ w barwach reprezentacji kraju, której szkoleniowcem od wielu lat jest Marcin Marcinkiewicz oraz dołączyła do „zacnego” grona zawodniczek i zawodników klubu „Orzeł” mających w dorobku tytuł Mistrza Polski. Czempionat w Pelplinie był pierwszą tegoroczną imprezą mistrzowską w kalendarzu Polskiego Związku Zapaśniczego i na dobre rozpoczął najważniejsze krajowe starty. Dodatkowo zdobywamy pierwsze w tym roku punkty w liczbie 15 do ogólnopolskiego SSM.