Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 3-5 grudnia 2021 roku we Włodawie (woj. lubelskie) odbyła się X edycja Mistrzostw Polski Młodzików U-14 w zapasach w stylu wolnym. Dobrze spisali się młodzi zapaśnicy LKS „Orzeł” Namysłów w stawce wielu wyśmienitych polskich klubów. Była to już ostatnia impreza rangi mistrzowskiej w tym roku w kalendarzu Polskiego Związku Zapaśniczego. Na włodawskich matach wystąpiło mimo ogólnokrajowych problemów pandemicznych 178 zawodników z 51 klubów z całego kraju i 14 województw.

Młodzicy AZS PWSZ Stali Nysa/MMKS ZAKSA Kędzierzyn Koźle zwycięzcami 35 Międzynarodowego Turniej Wola Cup 2021 !! Po trzydniowych zmaganiach i wielu wyrównanych spotkaniach w 35 Turnieju Wola-Cup 2021 w kategorii „młodzik”, złote medale wywalczyli zawodnicy AZS PWSZ Stali Nysa/MMKS ZAKSA Kędzierzyn Koźle, po zwycięstwie w meczu finałowym 2:0 z drużyną Metra Warszawa. W meczu o brązowy medal AZS Olsztyn pokonał Reprezentację Polski U14

Młodzi siatkarze zwycięzcami Międzynarodowego Turnieju Wola Cup 2021Show Gallery

Wyniki spotkań trzeciego dnia turnieju:

Bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki i zawodnicy LUKS Gwiazda Dobrzeń Wielki (gimnastyka – trampolina) na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, które odbyły się w Wilkowicach w dniach 29-31.10.2021 zdobywając 7 medali (w tym 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe). Gratulujemy !

W dniach od 5 do 7 listopada w Bydgoszczy odbyły się drużynowe Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn. Drużyna Nyskiego Towarzystwa Gimnastycznego w składzie: Wiktor Lichwa, Szymon Szymański, Karol Jary, Alan Białochławek oraz Wojciech Dumański, zdobyła złoty medal w kategorii junior młodszy i tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Na rozstrzygnięcie zawodów należało czekać do ostatniego przyrządu, gdzie w finalnie nasi zawodnicy wyprzedzili drużynę z Klubu Gimnastycznego Radlin.

W dniach 22-24.10.2021 r. w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów w kategorii młodzik (do 15 lat). Dwa medale z imprezy przywieźli zawodnicy KS Budowlani Opole; złoty medal zdobył Aleksander Roszkowski w wadze 96 kg z wynikiem 243 kg (117 kg i 126 kg), srebrny medal zdobył Patryk Kamiński w wadze +96 kg z wynikiem 231 kg (100 kg i 131 kg). Wyniki. Gratulujemy! Dzięki tym medalom podnoszenie ciężarów zostało liderem w klasyfikacji medalowej dyscyplin sportowych w naszym województwie.