Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 5-6.11.2020 w Białej Podlaskiej odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach Halowych w dyscyplinie Gimnastyka – Trampolina. Województwo opolskie reprezentowały cztery zawodniczki z klubu sportowego GOK „Gwiazda” Dobrzeń Wielki. Podopieczne Trenerów Wiktorii i Adama Antoszczyk oraz Tomasza Balewicza zakończyły mistrzostwa dużym sukcesem, przywożąc dwa medale.

Złoty medal wywalczyła Weronika Antoszczyk, która obroniła zeszłoroczny tytuł, na trzecim miejscu uplasowała się Helena Wróbel. Do finału weszła również Paulina Wójcik, która ostatecznie zajęła 8 lokatę a tuż za finałem na 12 m. Zofia Wróbel.