Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W Głubczycach w miniony weekend zakończyły się Mistrzostwa Polski w najmłodszej kategorii wiekowej - U-13. Rywalizacja o najwyższe laury trwała przez cztery dni i dostarczyła wielu emocji, a co najważniejsze sporo medali dla naszego województwa. Zdobyliśmy sześć medali, a najlepszą zawodniczką została Maja Janko z LKS Technik Głubczyce wygrywając w grze pojedynczej i mieszanej z Krzysztofem Podkowińskim z UKS Hubal Białystok.

Rafał Mielnik LKS Technik Głubczyce w parze z Wojciechem Budnym z Beninca UKS Feniks K- Koźle zostali Mistrzami Polski w grze podwójnej. Brązowe krążki wywalczyli Oliwia Zielińska LKS Technik Głubczyce w grze pojedynczej oraz w grze podwójnej z Anną Paruszewska LKS Technik Głubczyce , w grze podwójnej chłopców Paweł Kiszczyk LKS Technik Głubczyce z Tymoteuszem Cybulskim z Beninca UKS Feniks K- Koźle. Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników za ducha walki oraz pozostawione serce na boisko.